KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9017169
nr 901 7169
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, bär signatur, signerad 1976, motivet: 63x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 juni 2014
kl 20:30:12
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
350 kr
450 kr
700 kr
600 kr
800 kr